Podmienky prijatia
Profil absolventa
Odborná prax
Úspechy žiakov
Kontakty školy
Organizácia školského roka
Fotogaléria
Stravovanie
Ubytovanie
Krúžky
Predmety

ŠKOLSKÝ ONLINE ČASOPIS NOVÁ VLNA

Internetový časopis Nová vlna je mesačné študentské periodikum vydávané vo formáte .pdf na web stránkach všetkých troch organizačných zložiek Spojenej školy Slančíkovej 2 v Nitre.
Vychádza vždy na začiatku mesiaca a okrem študentských príspevkov prináša i prehľad dôležitých termínov súvisiacich so školou, prípadne zaujímavostí a pozvánok zo širšieho okolia na konkrétny mesiac. Súčasne umožňuje prezentovať akúkoľvek formu záujmov našich študentov, či už je to grafika, hudba, literatúra, fotografia alebo iné. Grafické spracovanie tvoria predovšetkým autorské tvorby. V prípade rôznych tém sú vytvorené prepojenia na príslušnú web stránku spomínaného autora či udalosti.
Na rozdiel od školského časopisu S3GA, ktorý je v tejto oblasti školskou vlajkovou loďou, získava pravidelne prestížne ocenenia a v čase vzniku Novej vlny je na scéne už neuveriteľný 17. ročník, periodikum a čerstvý novorodenec Nová vlna má predovšetkým informatívny charakter a má nabádať študentov v rozširovaní si ich voľnočasových možností a aktivít.

Prajem Vám príjemné čítanie.
Mgr. Michal Bilic, PhD.

NOVÉ ČÍSLO - DECEMBER 2019/JANUÁR 2020:
školský online časopis Nová vlna

ARCHÍV: