Podmienky prijatia
Profil absolventa
Odborná prax
Úspechy žiakov
Kontakty školy
Organizácia školského roka
Fotogaléria
Stravovanie
Ubytovanie
Krúžky
Predmety

Výlet v Prahe, 13. - 15.4.2016 (sobota)

„V Praze blaze“. Týmto heslom sme sa riadili my, žiaci 4. ročníka Hotelovej akadémie, na našom výlete. Cestovali sme bežnou linkou na trase Nitra – Praha. Po príchode a ubytovaní sa v hoteli Vítkov sme navštívili Hudební divadlo Karlín. Muzikál The Addams Family bol neopísateľným zážitkom pre každého z nás. Už pri vchode do sály nás ohromila jej krása, ktorá dýchala históriou. Muzikál sa dá len veľmi ťažko slovami opísať.
Na druhý deň sme hneď po raňajkách vyrazili do mesta. Ako prvé sme navštívili Václavské námestie a samozrejme aj samotného Václava na koni. Odtiaľ sme sa presúvali po celom meste. Popod Prašnú bránu sme prešli cez Karlov most až na Pražský hrad. Cestou sme videli aj odbíjajúci Pražský orloj. Smerom na Petřín sme si užili cestu lanovkou. Večer nás čakala dvojhodinová plavba loďou po Vltave. Vrámci plavby sme mali aj večeru formou bufetových stolov. Po celodennom chodení sme sa unavení, no aj tak šťastní dostali do hotela.
Posledný deň v Prahe sme si urobili voľný program v podobe nakupovania. Naši piati chalani boli určite celí bez seba. Po nástupe do autobusu sa nám Praha odvďačila dažďom, ktorý sme očakávali celé tri dni.
Lucia z IV.B

Cern Cern Cern Cern Cern Cern